You are here : Main Page »

NEO-B001
YUVARLAK BANKET MASA

Otel, Balo Salonu, Toplantı Salonu, Yemekhane, Düğün ve Organizasyon Banket Masa Modelleri


YUVARLAK BANKET MASA

Teknik Özellikler ve Açıklamalar

*18 mm MDF LAM'dan İmal
Renk Seçimi Yapılabilir.

*Katlanır Ayaklı

Masa ayakları açıldığında tık sesi gelir, bilye yuvaya oturunca masa siz kapatmadığınız sürece kapanmaz. Kapalı olan masa ise siz açmadığınız sürece kendiliğinden açılmaz.

*Özel Elektrostatik Toz Boyalı
Renk Seçimi Yapılabilir.

*Üst Üste Stoklanabilir

Tabla altındaki çerçevelerin altında ilave plastik takozlar bulunur. Masalar üst üste istiflendiğinde bu takozlar, bir alttaki masa tablasının çizilmemesini sağlar.

*Kenarları T-Bantlı
Masa tablası etrafındaki T bantlar, pvc ve alüminyum bantlara göre daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Darbe direnci daha fazladır. Darbe sonucu alüminyum bant yumuşak olduğu için ezilir, pvc bant ise tablanın zarar görmesini önleyemez. Ayrıca kullanım hatalarından doğabilecek olası sorunlarda T bant yerinde kolayca değiştirilebilirken, pvc veya alüminyum bant değişikliği için ürünün üretim alanına alınması gerekir.

* Tabla Altı Destekli
Tabla altındaki kare şeklindeki büküm çerçeve, tablanın eğilmesini engeller, ömrünü uzatır. Profil malzemeye göre daha hafiftir, ilave yük getirmez.

* Zemin Ayarlı Pabuclar 
Olası zemin bozukluklarına karşı ayakların altında ayarlı pabuçlar bulunur. Gerekli durumlarda buradan ayar yapılabilir.
100 cm Ø
120 cm Ø
140 cm Ø
160 cm Ø
180 cm Ø
200 cm Ø© Copyright 2014. Neo Garden Home Project | All Rights Reserved. Web Design : lifos