You are here : Main Page »

Kompozit-1 masa ayağı zarif bir vazo biçimindeki dikmesi ve dengeli taban tasarımı ile iç mekanda olduğu gibi imal edilen malzemenin paslanma yapmaması sayesinde dış mekanda da uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü koruyarak kullanılabilmektedir.
Otel, cafe, restaurant, pastane gibi işletmelerin dış mekan oturum alanlarında şık bir alternatif olan Kompozit-1 masa ayağı iç mimarların sıklıkla tercih ettiği bir üründür.
Kare ölçülerdeki compact, werzalit, membran, mdf, masif, iroko vb. masa tablaları ile mükemmel bir bütünlük sağlar. Tabanında zemin ayarı için pingolar mevcuttur.
Kompozit masa ayağı, metal masa ayağı, ahşap masa ayağı, plastik masa ayağı ve diğer imalatını ve satışını yaptığımız masa ayağı modelleri hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kompozit-1 Masa Ayağı Masa Ayakları

Resimlerin büyük hali için üzerine tıklayınız.

Ürün Açıklaması : Otel Restaurant Cafe Masa Ayakları

Kompozit-1 masa ayaklarının altı ( pingolu) zemin ayarlıdır. İç ve dış mekan kullanımına uygundur. Bahçe kullanımında hava şartlarına dayanıklıdır. Paslanma yapmaz. İstanbul dışı gönderilerde, sevkiyat kolaylığı açısından demonte gönderim yapılabilir.


© Copyright 2014. Neo Garden Home Project | All Rights Reserved. Web Design : lifos