You are here : Main Page »

ÜRÜNLER

Sunbrella Döşemelik Kumaşı Sunbrella Tente ve Şemsiye Kumaşı
Sunbrella Kumaş Sunbrella Tentelik Kumaş
   

1961’den günümüze kadar yaşamın her köşesi için yüksek kaliteli kumaşları sağlamaya devam eden Sunbrella, başta altı renkte tente kumaşı olarak hayatımıza girdi. 1970 li yıllarda tekne üstleri, yelken kapakları ve tekne döşemelik kumaşı olarak sektördeki yerini genişletmeye başladı. Dayanıklılık ve kolay temizlenme özellikleri ile deniz hayatının ihtiyaçlarını karşılamakta hemen uyum sağladı. Dış mekan mobilyalar ile devam eden gelişiminden sonra iç mekana da girmeyi başardı. Neredeyse kalite ve dayanıklılık ile eşanlamlı, evrensel marka haline geldi. Bugün Sunbrella, tüketiciler ve tasarım topluluğu için yaratıcı çözümler sunan yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Kumaşları benzersiz performans sağlarken, geniş stilleri ve renkleri ile endüstriye liderlik etmektedir.

Sunbrella eşsiz boyama teknolojisi ile konvansiyonel boyamadan kaynaklanan zararlı atıkların oluşmasını önler. Ayrıca önemli ölçüde su ve enerji tasarrufu sağlar. Geleneksel kumaşlar ile kıyaslandığında on kat daha uzun ömürlüdür. Gölgelendirme ürünleri önemli ölçüde güneşten koruma sağlar. Cilt Kanseri Vakfı cildin güneş hasarının önlenmesine yardımcı olarak Sunbrella ürünlerini öneriyor. Ayrıca bu gölgelendirme ürünleri enerji tüketimini azaltmaktadır. Minnesota Üniversitesi tarafından yapılan araştırma sonucunda, tente kumaşlarının güneş ısısını engellediği için soğutmaya daha az enerji harcandığı açıklanmıştır. Greenguard Enstitüsü sertifikasına sahip olan Sunbrella’nın kapalı ortamda çocuklar ve okullar için kullanılmasını onaylamıştır.

  • %100 Akrilik
  • Kök boyalı olduğunda 5 yıl solmazlık garantisi var.
  • Leke tutmaz ve kolay temizlenir.
  • Suyu itme özelliği ve küf yapmama özelliği var.

 

SUNBRELLA DÖŞEMELİK VE TENTELİK KUMAŞLARI
EN UYGUN FİYAT VE HIZLI TESLİMATLA
SATIN ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN.SUNBRELLA 2012-2014 INDOOR & OUTDOOR KATALOG İÇİN TIKLAYIN.


UYGULAMALAR

Sunbrella kumaş ile kaplamayı düşündüğünüz her yer için sizi ziyaret etmemizi istediğiniz zamanı bildiririniz. Kumaş kartelasını inceleyip en doğru seçimi yapabilirsiniz.
 

  •  Oturma grubu minderi
  •  Salıncak minderi
  •  Şezlong minderi
  •  Şemsiye ve tente dikimi
  •  Kışlık kılıf dikimi


Sıklıkla çalıştığımız için pek çok markaya ait ürünün şablonları firmamızda mevcut. Ancak yine de detayları istediğinize göre değiştirebiliriz. Fitil sayısı, minder kalınlığı, şemsiye saçağı, dolgu malzemesi v.b.
 © Copyright 2014. Neo Garden Home Project | All Rights Reserved. Web Design : lifos