You are here : Main Page »

Horizon yuvarlak masa ayağı modelimiz yuvarlak ebatlardaki masa tablaları ile kombinlenebilir.
Masa tablasının ölçü ve ağırlığına bağlı olarak taban çapı büyütülebilir. İstenilen RAL kodunda elektrostatik toz boya uygulaması yapılabileceği gibi isteğe bağlı olarak kromaj kaplama da yapılabilir.
Horizon masa ayağı werzalit masa tablası, compact masa tablası, mdf masa tablası, masif masa tablası ve kütük tablalar ile eşsiz bir uyum sağlayarak mekanı rakiplerinden bir adım öne taşıyor. 
İstanbul dışı siparişlerde nakliye açısından avantajlı olması açısından demonte gönderim yapılabilir.
Otel, cafe, restaurant gibi işletmeler veya projeler için toptan masa ayağı satışımız mevcuttur.
Projelerinizde Horizon yuvarlak tabanlı masa ayağı modelimiz ile fark yaratmak için bizimle iletişime geçebilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

NEO-HORİZON-M Yuvarlak Tabanlı Masa Ayağı Masa Ayakları

Resimlerin büyük hali için üzerine tıklayınız.


ÖRNEK UYGULAMALAR
NEO-HORİZON-M Yuvarlak Tabanlı Masa Ayağı Masa Ayakları Örnek Uygulama-1 NEO-HORİZON-M Yuvarlak Tabanlı Masa Ayağı Masa Ayakları Örnek Uygulama-2

Ürün Açıklaması : Otel Restaurant Cafe Masa Ayakları

Yeni tasarım Horizon masa ayağının ölçüleri masa tablasına göre değişebilir. Alt tabanı döküm ağırlıklı ve pingoludur. Masa ayakları kullanılacak mekanın özelliklerine göre kromaj, paslanmaz veya elektrostatik boyalı olabilir. Aynı model masa ayağı, bar masası ölçülerinde de üretilebilir. İstanbul dışı gönderilerde, sevkiyat kolaylığı açısından demonte gönderim yapılabilir.

 


© Copyright 2014. Neo Garden Home Project | All Rights Reserved. Web Design : lifos